TERAZ AUDYCJĘ PROWADZI

Prowadzący

Bomblik

Audycja

www.radio-bomblik.eu

PROGRAM NA DZIŚ
Bozena 11:00-13:00
Weekendowo
Zygfryd 16:30-17:00
Nowosci
Zygfryd 17:00-19:00
Schlager Hit 20 - RB
Alicja 19:00-21:30
na falach muzyki
Figlarka 21:30-22:30
Sobotni wieczor a my gramy...
LOSOWE ZDJĘCIE Z GALERII
:-)













GG 44363751


        




 






















Online-Radio

3333






Kontakt z Nami

Kontakt z prezenterami

Johann z Ahaus

johann.bomblik@gmail.com

Ania z Orzegowa

ania.bomblik@gmail.com

Basia z Zachodniopomorskiego

basia.bomblik@gmai.com

Karlik z Haan

karlik.bomblik@gmail.com

Mirek z Rumi

mirek.bomblik@gmail.com

Manek z Dortmundu

manek.bomblik@gmail.com

Bozena z Zaglebia

bozena.bomblik@gmail.com

gwiazdkakonin

gwiazdkakonin.bomblik@gmail.com

Ajena ze Szkocji

ajena.bomblik@gmail.com

Bogumil z Poludniowej Afryki

bogumil.bomblik@gmail.com

Zygfryd z Opola

zygfryd.bomblik@gmail.com

Beata z Massing

beata.bomblik@gmail.com

Ewa z Munster

ewa.bomblik@gmail.com

Georg z Soest

georg.bomblik@gmail.com

Heniek z Massing

henryk.bomblik@gmail.com

Gusti z Ahaus

gusti.bomblik@gmail.com

Alicja z Kielc

alicja.bomblik@gmail.com

Figlarka

figlarka.bomblik@gmail.com

Andreas.55

andreas.55.bomblik@gmail.com

Formularz kontaktowy z Redakcją

Imię, Nazwisko, Nick: *
Tel. kontaktowy:
Email: *
Miasto:
Temat wiadomości: *
Treść wiadomości:
Radio posiada licencję GEMA & GVL | Polityka cookie | Copyright © Radio Bomblik